جشنواره‌ی نوروزی کتاب‌خوانی کافه کراسه

فروش کتاب‌های منتخب با تخفیف ویژه
مسابقه‌ی کتاب‌خوانی، ساخت تبلیغ صوتی و عکس‌نوشت کتاب
با ۶۰۰هزار تومان جایزه

 

توضیحات طرح #عید_و_کراسه

۱. فروش کتاب با تخفیف

در این طرح ۷ کتاب انتخاب شده‌اند:
۱. مقام لیلة‌القدری حضرت زهرا – سلام‌الله‌علیها –
۲. چگونه نماز خوب بخوانیم (اخلاق)
۳. سلام بر ابراهیم ۲ (دفاع مقدس)
۴. برکت (رمان)
۵. دیانت عافیت (جریان‌شناسی فکری)
۶. من و کتاب (کتاب‌خوانی)
۷. فردایی دیگر (غرب‌شناسی)
این کتاب‌ها را می‌توانید در دوره‌ی اجرای طرح با ۱۰ درصد تخفیف خریداری کنید. در صورت خرید همزمان هر ۷ کتاب، ۲۰ درصد تخفیف داده خواهد شد.

۲. مسابقه‌ی کتاب‌خوانی

شبیه دوره‌ی قبلی #کراسه_تعطیل_نیست از هر کتاب منتخب ۵ سؤال طراحی شده. به قید قرعه به یکی از کسانی که‌ بیشترین پاسخ صحیح از مجموع ۳۵ سؤال را بدهد، ۳۰۰هزار تومان اعتبار خرید از کافه کراسه تقدیم خواهد شد. برای یکی از کسانی که‌ در مجموع به ۵ سؤال یا بیشتر پاسخ صحیح داده باشد نیز یک جایزه‌ی ۱۰۰هزارتومانی اعتبار خرید در نظر گرفته‌ایم. با پاسخ صحیح به سؤالات بیشتر، شانس بیشتری در قرعه‌کشی خواهید داشت.
برای شرکت در این بخش از طرح، لازم است کتاب‌ها را خریداری کنید. با خرید هر کتاب، تنها می‌توانید به سؤالات همان کتاب پاسخ بدهید.

۳. مسابقه‌ی ساخت تبلیغ صوتی کتاب

مثل دوره‌های قبلی #کراسه_گو برای یکی از ۷ کتاب، یک تبلیغ صوتی حداکثر ۳دقیقه‌ای بسازید و برای ما بفرستید. مخاطبان کانال کافه کراسه، برنده‌ی جایزه‌ی اعتبار ۱۰۰هزارتومانی این بخش را مشخص می‌کنند.
برای شرکت در این بخش از طرح، لازم نیست کتاب‌ها را خریداری کنید.

۴. عکس‌نوشت کتاب

یک عکس با موضوع یکی از ۷ کتاب منتخب بگیرید و در اینستاگرام با هشتگ #کافه_کراسه منتشر کنید. عکسی که‌ می‌گیرید، می‌تواند بخشی از متن کتاب باشد. برنده‌ی اعتبار ۱۰۰هزارتومانی این بخش کسی خواهد بود که‌ پست اینستاگرامی او تا پایان طرح بیشترین لایک را داشته باشد.
برای شرکت در این بخش از طرح، لازم نیست کتاب‌ها را خریداری کنید.

۵. سایر توضیحات

مهلت شرکت در همه‌ی بخش‌ها، ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ است. پاسخ به سؤال‌ها و فایل‌های صوتی را حتما با هشتگ #عید_و_کراسه برای مدیر کانال @cafekorase بفرستید. در غیر این صورت مسئولیتی در قبال گم شدن پاسخ‌ها و فایل‌ها نداریم!
ضمنا جوایز اعتباری این طرح، قابل استفاده در بخش خوردنی‌ها (کافه) و خواندنی‌ها (کتابفروشی) است.